';

Reklamy LED

Nowoczesny sposób reklamy Twojej firmy

WYŚWIETLACZE TEKSTOWE

Wyświetlacze tekstowe to oszczędny sposób na skuteczną reklamę

WYŚWIETACZE GRAFICZNE

Wyświetlacze graficzne wypierają tradycyjne szyldy.

TELEBIMY

Pokaż swoją ofertę na przykuwających oko telebimach.

KRZYŻE APTECZNE

Z krzyżami aptecznymi LED szyld może być reklamą.

Wyświetlacze tekstowe

 • Wyświetlacze tekstowe

  Wyświetlacze tekstowe to nowy sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji. Różnobarwne podświetlenie LED oraz estetyczne wykonanie sprawiają, że ten rodzaj szyldów przyciąga wzrok większej liczby klientów.

 • Oszczędne wyświetlacze LED

  Wielką zaletą wyświetlaczy LED jest technologia, w której są wykonane. Diody LED są nawet 90% oszczędniejsze od kasetonów podświetlanych tradycyjnymi żarówkami. Wyróżnij się tanio i skutecznie.

 • Wyświetlacze tekstowe LED – nowa forma reklamy

  Tradycyjne, drukowane szyldy sklepowe bardzo szybko tracą na wyglądzie i trzeba dość szybko je wymieniać. Wyświetlacze tekstowe LED będą dobrze wyglądać przez wiele lat, bo diody LED są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Wyświetlacze graficzne

 • Wyświetlacze graficzne – krok przed konkurencją

  Dzięki wyświetlaczom graficznym możesz w łatwy sposób wyróżnić się na tle konkurencji. Łatwość montażu, różne kolory świecenia, wytrzymałość, energooszczędność sprawiają, że takie wyświetlacze wypierają z rynku tradycyjne szyldy.

 • Niezawodne wyświetlacze LED

  Wyświetlacze LED są kompatybilne z każdym rodzajem instalacji elektrycznej. W dodatku diody same w sobie są odporne na drgania i wilgoć, więc ich montaż na zewnątrz budynków nie jest żadnym problemem.

 • Wyświetlacze graficzne LED – daj się zobaczyć

  Wyświetlacze graficzne LED są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią oszczędność i łatwość eksploatacji. Dzięki temu, że diody LED od razu świecą w różnych kolorach, nie trzeba zakładać na nie dodatkowych filtrów.

Telebimy

 • Telebimy - zwróć uwagę klientów

  Telebimy to wielkoformatowe ekrany diodowe, zwane również wizyjnymi, których matryca składa się z diod LED. To nowa forma reklamy, która skutecznie przyciąga wzrok klientów oraz daje szerokie możliwości wyświetlania różnorodnych treści.

 • Wyraźne telebimy LED

  Zaletą telebimów LED jest to, że wyświetlane na nich obrazy mają bardzo wysoki kontrast, więc są idealnie widoczne nawet w bardzo słoneczne dni. Diody LED są w takich ekranach odporne na działanie korozji i innych negatywnych czynników.

 • Telebimy - pokaż się na ekranie

  Telebimy, dzięki cyfrowej technologii diodowej oraz dynamicznych pełnych kolorach, są idealnymi nośnikami spotów reklamowych, które informują klientów o ofercie Twojej firmy i podnoszą rozpoznawalność Twojej marki.

Krzyże apteczne

 • Krzyże apteczne – legalna reklama apteki

  Według ustawy zabroniona jest reklama aptek i punktów aptecznych oraz ich działalności. Jednak świecące krzyże apteczne są legalnym sposobem, żeby wyróżnić się i przy okazji zareklamować swoją aptekę.

 • Różnorodne krzyże apteczne

  Wykorzystana w krzyżach aptecznych nowoczesna technologia LED sprawia, że mogą one świecić w różnych kolorach. Dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia poziomu jasności oraz na przykład intensywności migania.

 • Krzyże apteczne LED - przyciągnij klientów

  Krzyże apteczne LED mogą świecić nawet po zamknięciu apteki i nie narazisz się na wysokie koszty ich eksploatacji, bo diody LED potrzebują napięcia zasilania od 2 do 4 V. Są również niezwykle żywotne i mogą świecić nawet 50 tysięcy godzin.

reklam-led04 - albin.pl
reklam-led04 - albin.pl
reklam-led04 - albin.pl
reklam-led04 - albin.pl
krzyze_rozmiary - albin.pl
neon - albin.pl
krzyz-mono - albin.pl
krzyz_fullcolor - albin.pl

WYBIERZ REKLAMĘ LED I POZWÓL SIĘ ZOBACZYĆ
Skorzystaj z naszej oferty